شرکت ایسوزو ISUZU

شرکتی ژاپنی تبار است که در زمینه ساخت خودرو های باربری و حمل و نقل کالا و اجناس فعالیت می کند و همچنین این شرکت در تولید موتور های دیزلی هم فعالیت دارد.نام این شرکت در سال 1934 انتخاب شد و از آن پس همه این شرکت را به نام ایسوزو می شناختند.دفتر مرکزی این شرکت هم در شهر توکیو ژاپن قرار دارد.


اولین خودرو ایسوزو :

اولین خودرو شرکت ایسوزو ماشینی به نام ایسوزو بلل نام داشت که در سال 1961 وارد بازار شد.

محبوبیت ISUZU  :

موتور های دیزلی تولید شده توسط این شرکت بیشترین در آمد را به خود اختصاص دادند و حدود 20 ملیون موتور دیزلی در سراسر جهان عرضه داشته است. در کشور ها آسیایی و آفریقایی تمامی ماشین های این شرکت در سایز های مختلف قابل مشاهده است و دارای محبوبیت نسبی و همچنین قیمتی مناسب نسبت به سایر شرکت های تولید کننده دارد چرا که همین ارزان بودن خودرو های این گروه خودروسازی سبب کسب مشتری و طرفداران بسیار زیاد در کشور های اطراف شده است. همین امر سبب شده تا نیازمند به داشتن نمایندگی های سیار و فعالی در سراسر دنیا باشد.


نمایندگی ایسوزو در ایران : 

ایسوزو نمایندگی های بسیار زیادی در آسیا و آفریقا دارد برای مثال نمایندگی های فعال این شرکت در ایران که تعمیرات و قطعات ماشین های ایسوزو را تامین میکنند گروه بهمن میباشد که موفق به تولید مینی بوس های شرکت ایسوزو و کامیون و کامیونت ایسوزو در ایران شد نام مینی بوس های تولیدی این شرکت سحر بود.

گروه بهمن در ایران توانست لوح سبز را کسب و در تولید محصولات خود از آن استفاده کند.