اسکانیا

اسکانیا یک شرکت خودروساز سوئدی  در زمینه ماشین آلات سنگین می باشد که فعالیت اختصاصی خود را با  تولید انواع ماشین آلات باری  نظیر انواع کامیون، اتوبوس، موتورهای دیزلی وکشتی در سال 1891 آغاز کرده است. دفتر مرکزی و کارخانه تولیدی اصلی این شرکت در شهر سودتلیا در ۳۰ کیلومتری جنوب استکهلم قرار دارد و در حال حاضر در بیش از 100 کشور دنیا فعالیت مستمر و فروش و ارائه خدمات دارد.
 تسهیلات تأمین قطعات اسکانیا در اوپگلبئک، بلژیک، سنگاپور و وینهدو، برزیل واقع  شده است و واحدهای تولید اسکانیا که در اروپا، آمریکای جنوبی و آسیا قرار دارند، در بسیاری از بازارها خدمات مالی ارائه می‌کنند. حدود46000 نفر هم اکنون به استخدام شرکت اسکانیا درآمده اند و  در حال حاضر یک شرکت تابعه از گروه فولکس‌واگن به‌شمار می‌آید. سهام شرکت اسکانیا در بازار بورس اوراق بهادار استکهلم و بورس اوام‌اکس معامله می‌شود.
موفقیت اسکانیا بر پایه محصولات با ایمنی بالا، مشتری‌مداری، احترام به افراد، حذف اتلاف وقت ، عزم راسخ، روحیه تیمی و وجدان کاری و همچنین موقعیت‌ شرکت در گروه صنعتی کامیون و اتوبوس فولکس‌واگن منجرب آن شده که  این‌ها مسیرکمپانی اسکانیا را به سوی آینده‌ای پایدارتر و یکی از برترین های حمل ونقل جاده ای منعکس و هموار کند. این ارزش‌ها و موفقیت های اسکانیا همواره بخشی از شیوه مدیریتی  شرکت‌ بزرگ اسکانیا بوده و منجر به ایجاد مدیریتی جهانی و کسب موفقیت بزرگ جهانی در حمل‌و‌نقل  شده است.
در سال 1891 به دلیل تنوع محصولات اسکانیا و فرهنگ نوآوری اسکانیا را به یکی از تولیدکنندگان اتوبوس و کامیون های سنگین مبدل کرد، اسکانیا طیف گسترده ای از انواع ماشین های سنگین را تولید و عرضه بازار می کند که با داشتن موتور قدرتمند و مجهز شدن به استاندارد آلایندگی محیط زیست اروپا توانسته در حال حاضر جزو بهترین های صنعت خودرو قرار گیرد و یکی از برندهای  نام آشنا در عرصه جهانی  شناخته شود. در سال 2016 شرکت اسکانیا،  100 کامیون، ،300 اتوبوس و ،800 موتور صنعتی و دریایی را به مشتریان خود تحویل داده است .
شرکت ماموت دیزل به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کامیون ها و کشنده های اسکانیا در ایران و یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی بزرگ ماموت عرضه کننده محصولات اسکانیا در ایران می باشد که با همکاری ماموت دیزل یکی از بهترین زیر مجموعه های  این شرکت فروش و مونتاژ انواع اسکانیا را بر عهده دارد .
ماموت نامی شناخته شده در عرصه بی الملل و صنعت خودرو و یکی از بزرگ ترين مجتمع‌های صنعتی كشور در سال ۱۳۷۱ فعاليت خود را در زمينی به مساحت ۵۰ هكتار آغاز نموده و با گذشت بیش از 2 دهه از فعالیت خود در حال حاضر با احداث چندين كارخانه در وسعتی بيش از دو ميليون متر مربع مشغول می باشد که میتوان گفت صنعت حمل ونقل را با تحولی شگرف رو به روکرده است .
ماموت دیزل فعالیت خود را در سال 1388 آغاز نمود و به عنوان نماینده انحصاری خدمات پس از فروش کامیون اسکانیا در ایران با چشم انداز توليد و خدمات پس از فروش کامیون‌های اسكانيا  ، خدمات پس از فروش تريلر و کاربری‌های توليدي مجتمع صنعتي ماموت وفروش و خدمات پس از فروش محصولات ديزل ژنراتور اسكانيامشغول به فعالیت می باشد.
همكاري تجاري ماموت واسکانیا 2 برند معتبر و بین الملل  با داشتن محصولاتی  با  کیفیت بالا و همچنين ارائه برترين خدمات پس از فروش در سطح كشور، استقبال کم‌نظیري را در ميان علاقه مندان و رانندگان ماشین آلان سنگین داشته است، به طوريكه در زمان کمی از حضور اسکانیا در ایران محصولات اسكانيا توانستند بزرگترين سهم خودروهاي تجاري در ايران را به خود اختصاص دهند.
به همین منظور اين استقبال گسترده موجب آن شده است که در سال 2010 ماموت به‌عنوان چهارمين و در سال 2012 کشور ایران به‌عنوان سومين بازار فروش محصولات اسكانيا در جهان معرفي و شناخته شود و همه ساله در ميان بازارهاي استراتژيك شركت اسكانيا قرار گيرد.
 
آگهی وجود ندارد برای درج آگهی اولین نفر باشید.
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کردم. یادآوری